Hlavné menu
Produkty v košíku

Zdravotní berle a hole

Zobraziť podkategórie
Francouzská berle - výškově nastavitelná 94 - 116 cm Francouzská berle - výškově nastavitelná 94 - 116 cm
-37 %
Francouzská berle - výškově nastavitelná Francouzská berle je zdravotnický prostředek určen k odlehčení dolních končetin při chůzi nebo ve stoje. Barla se dá výškově nastavit v rozmezí 97,5 - 157,5 cm. Uživatel se rukou opírá o rukojeť berle orientované směrem dopředu, přičemž má předloktí opřené o..
255Kč 403Kč
Cena bez DPH:212Kč
Podpažní berle - výškově nastavitelná 97,5 - 157,5 cm Podpažní berle - výškově nastavitelná 97,5 - 157,5 cm
-36 %
Podpažní berle - výškově nastavitelná Podpažní berle slouží k odlehčení dolních končetin, je to zdravotnická pomůcka pro lidi s obtížemi při chůzi, při onemocněních pohybového aparátu. Má pohodlné čalounění a zajišťuje příjemnou oporu při chození. Barla se dá výškově nastavit v rozmezí 97,5 - 157,5..
410Kč 642Kč
Cena bez DPH:342Kč
Skládací hůl pro nevidomé
-36 %
Skládací hůl pro nevidomé Nejpopulárnější model invalidní hole pro nevidomé. Skládací, šikovná a lehká. Je velmi užitečným a praktickým pomocníkem pro nevidomé při každodenním fungování. Reflexní prvky zvyšují úroveň bezpečnosti po setmění a zajišťují viditelnost nevidomé vodiči a cyklisty. Vyznaču..
479Kč 751Kč
Cena bez DPH:399Kč
Štvorstopová hůl s ergonomickou rukojetí, nastavitelná, černá
-37 %
Štvorstopová hůl s ergonomickou rukojetí, nastavitelná, černá Hůl se čtyřmi opěrnými body pro větší stabilitu uživatele při chůzi i při stání. V černé barvě, výška nastavitelná od 66 do 88 cm. S ergonomicky tvarovanou rukojetí, lze používat do pravé i do levé ruky. Hůl s nastavením výšky usnadňuje ..
538Kč 849Kč
Cena bez DPH:448Kč
Vycházková nastavitelná hůl hnědá, 95 cm Vycházková nastavitelná hůl hnědá, 95 cm
-36 %
Vycházková nastavitelná hůl hnědá, 95 cm Vycházková hůl se doporučuje pro pacienty se sníženou pohyblivostí, kteří potřebují pomoc a podporu při chůzi. Také se může používat i jako pomůcka při udržování rovnováhy po poraněních dolních končetin nebo trupu. Má gumové (protiskluzové) zakončení, které ..
417Kč 653Kč
Cena bez DPH:347Kč
Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - černá Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - černá
-36 %
Vycházková hůl s dřevěnou rukojetí - černá Vycházková hůl se doporučuje pro pacienty se sníženou pohyblivostí, kteří potřebují pomoc a podporu při chůzi. Také se může používat i jako pomůcka při udržování rovnováhy po poraněních dolních končetin nebo trupu. Má gumové (protiskluzové) zakončení, kter..
389Kč 610Kč
Cena bez DPH:324Kč
Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - květovaná potisk Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - květovaná potisk
-37 %
Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - květovaná potisk Vycházková hůl se doporučuje pro pacienty se sníženou pohyblivostí, kteří potřebují pomoc a podporu při chůzi. Také se může používat i jako pomůcka při udržování rovnováhy po poraněních dolních končetin nebo trupu. Má gumové (protis..
448Kč 707Kč
Cena bez DPH:374Kč
Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - mramorová potisk Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - mramorová potisk
-37 %
Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - mramorová potisk Vycházková hůl se doporučuje pro pacienty se sníženou pohyblivostí, kteří potřebují pomoc a podporu při chůzi. Také se může používat i jako pomůcka při udržování rovnováhy po poraněních dolních končetin nebo trupu. Má gumové (protis..
448Kč 707Kč
Cena bez DPH:374Kč
Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - šachovnicová potisk Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - šachovnicová potisk
-37 %
Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - šachovnicová potisk Vycházková hůl se doporučuje pro pacienty se sníženou pohyblivostí, kteří potřebují pomoc a podporu při chůzi. Také se může používat i jako pomůcka při udržování rovnováhy po poraněních dolních končetin nebo trupu. Má gumové (pro..
448Kč 707Kč
Cena bez DPH:374Kč
Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - tartanová potisk Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - tartanová potisk
-37 %
Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - tartanová potisk Vycházková hůl se doporučuje pro pacienty se sníženou pohyblivostí, kteří potřebují pomoc a podporu při chůzi. Také se může používat i jako pomůcka při udržování rovnováhy po poraněních dolních končetin nebo trupu. Má gumové (protis..
448Kč 707Kč
Cena bez DPH:374Kč
Vycházková skládací hůl - černá Vycházková skládací hůl - černá
-37 %
Vycházková skládací hůl - černá Skládací nastavitelná vycházková hůl z lehkého kovu s černou dřevěnou rukojetí a řemínkem na zápěstí. Ideální pomocník pro každodenní život s omezenou pohyblivostí. Ergonomická a hladká ofsetový rukojeť: Derby rukojeť vyrobena ze speciálního materiálu vám poskytne m..
448Kč 707Kč
Cena bez DPH:374Kč
Výškově nastavitelná vycházková hůl - černá Výškově nastavitelná vycházková hůl - černá
-36 %
Výškově nastavitelná vycházková hůl - černá Vycházková hůl se doporučuje pro pacienty se sníženou pohyblivostí, kteří potřebují pomoc a podporu při chůzi. Také se může používat i jako pomůcka při udržování rovnováhy po poraněních dolních končetin nebo trupu. Má gumové (protiskluzové) zakončení, kte..
389Kč 610Kč
Cena bez DPH:324Kč