Hlavné menu
Produkty v košíku

Zdravotní berle a hole

Berle a hole slouží k usnadnění chůze osobám s onemocněním pohybového aparátu, podporují motoriku a stabilitu. Podle zdravotního stavu si můžete vybrat francouzské , německé berle nebo hole . Osoby, které mají dostatečnou sílu v zápěstí postačí i vycházková hůl. Ty osoby, které nemají takovou dostatečnou sílu v zápěstí, by měli využít k udržení stability francouzské nebo německé berle.
Zobraziť podkategórie
Čtyřstopá hůl s ergonomickou rukojetí, nastavitelná, černá
-37 %
Čtyřstopá hůl s ergonomickou rukojetí, nastavitelná, černá #obr1 Hůl se čtyřmi opěrnými body pro větší stabilitu uživatele při chůzi i při stání. V černé barvě, výška nastavitelná od 66 do 88 cm. S ergonomicky tvarovanou rukojetí, lze používat do pravé i do levé ruky. Hůl s nastavením výšky usnadňuj..
645Kč 1 018Kč
Cena bez DPH:533Kč
Čtyřstopá hůl s ergonomickou rukojetí, nastavitelná, stříbrná
-36 %
Čtyřstopá hůl s ergonomickou rukojetí, nastavitelná, stříbrná Je to ideální řešení pro lidi, kteří hledají extra podporu při chůzi. Díky čtyřem opěrným bodům poskytuje lepší stabilizaci a tvar postoje vám na rozdíl od stativu umožňuje podpírat se při výstupu do schodů. Vlastnosti: vrchní část je vy..
706Kč 1 109Kč
Cena bez DPH:583Kč
Francouzská berle - výškově nastavitelná 94 - 116 cm Francouzská berle - výškově nastavitelná 94 - 116 cm
-37 %
Francouzská berle - výškově nastavitelná Francouzská berle je zdravotnický prostředek určen k odlehčení dolních končetin při chůzi nebo ve stoje. Barla se dá výškově nastavit v rozmezí 97,5 - 157,5 cm. Uživatel se rukou opírá o rukojeť berle orientované směrem dopředu, přičemž má předloktí opřené o..
393Kč 625Kč
Cena bez DPH:325Kč
Francouzská berle s horním a spodním nastavením
-36 %
Francouzská berle s horním a spodním nastavením Velmi odolná berle určená k pohybu, jištění při chůzi a přenášení tělesné hmotnosti při úrazových a ortopedických onemocněních dolních končetin. Naklápěcí svorka umožňuje používat berle při každodenních činnostech jako jsou: nakupování, úklid, vaření...
413Kč 645Kč
Cena bez DPH:342Kč
Francouzská berle s jednoduchým nastavením, béžová
-36 %
Francouzská berle s jednoduchým nastavením, béžová Velmi odolná berle se sklopným upínátkem a dvojitým výškovým nastavením určená k pohybu, jištění při chůzi a přenášení tělesné hmotnosti při úrazových a ortopedických onemocněních dolních končetin. Pevná svorka umožňuje snazší používání berle a jed..
323Kč 504Kč
Cena bez DPH:267Kč
Francouzská berle se spodní regulací
-36 %
Francouzská berle se spodní regulací Velmi odolná francouzská berle se sklopným upínadlem a dvojitým výškovým nastavením určená k pohybu, jištění při chůzi a přenášení tělesné hmotnosti při úrazových a ortopedických onemocněních dolních končetin. Naklápěcí svorka umožňuje používat berle při každode..
474Kč 736Kč
Cena bez DPH:392Kč
Hliníková invalidní hůl – skládací, stříbrná Hliníková invalidní hůl – skládací, stříbrná
-36 %
Hliníková invalidní hůl – skládací, stříbrná Hůl je podpůrná pomůcka pro lidi, kteří potřebují oporu při učení se chůze po úrazech dolních končetin, k udržování rovnováhy a přenášení tělesné hmotnosti při traumatických a ortopedických onemocněních. Často jej používají starší lidé, zdravotně postiže..
444Kč 696Kč
Cena bez DPH:367Kč
Podpažní berle - výškově nastavitelná 97,5 - 157,5 cm Podpažní berle - výškově nastavitelná 97,5 - 157,5 cm
-37 %
Podpažní berle - výškově nastavitelná Podpažní berle slouží k odlehčení dolních končetin, je to zdravotnická pomůcka pro lidi s obtížemi při chůzi, při onemocněních pohybového aparátu. Má pohodlné čalounění a zajišťuje příjemnou oporu při chození. Barla se dá výškově nastavit v rozmezí 97,5 - 157,5..
555Kč 877Kč
Cena bez DPH:458Kč
Skládací hůl pro nevidomé
-36 %
Skládací hůl pro nevidomé Nejpopulárnější model invalidní hole pro nevidomé. Skládací, šikovná a lehká. Je velmi užitečným a praktickým pomocníkem pro nevidomé při každodenním fungování. Reflexní prvky zvyšují úroveň bezpečnosti po setmění a zajišťují viditelnost nevidomé vodiči a cyklisty. Vyznaču..
575Kč 897Kč
Cena bez DPH:475Kč
Štvorstopová hůl s ergonomickou rukojetí, nastavitelná, černá
-36 %
Štvorstopová hůl s ergonomickou rukojetí, nastavitelná, černá Hůl se čtyřmi opěrnými body pro větší stabilitu uživatele při chůzi i při stání. V černé barvě, výška nastavitelná od 66 do 88 cm. S ergonomicky tvarovanou rukojetí, lze používat do pravé i do levé ruky. Hůl s nastavením výšky usnadňuje ..
555Kč 867Kč
Cena bez DPH:458Kč
Vycházková nastavitelná hůl hnědá, 95 cm Vycházková nastavitelná hůl hnědá, 95 cm
-37 %
Vycházková nastavitelná hůl hnědá, 95 cm Vycházková hůl se doporučuje pro pacienty se sníženou pohyblivostí, kteří potřebují pomoc a podporu při chůzi. Také se může používat i jako pomůcka při udržování rovnováhy po poraněních dolních končetin nebo trupu. Má gumové (protiskluzové) zakončení, které ..
393Kč 625Kč
Cena bez DPH:325Kč
Vycházková nastavitelná hůl hnědá, 95 cm Vycházková nastavitelná hůl hnědá, 95 cm
-37 %
Vycházková nastavitelná hůl hnědá, 95 cm #obr1 Vycházková hůl se doporučuje pro pacienty se sníženou pohyblivostí, kteří potřebují pomoc a podporu při chůzi . Také se může používat i jako pomůcka při udržování rovnováhy po poraněních dolních končetin nebo trupu. Má gumové (protiskluzové) zakončení,..
383Kč 605Kč
Cena bez DPH:317Kč