Hlavné menu
Produkty v košíku

Pleťová séra a emulze

Olej na opletení 24karátovým zlatem 250 ml Exkluzivní masážní olej s 24karátovým zlatem pro profesionální použití. Kombinace kakaového másla a luxusních pletacích olejů -(mandlový,jojobový,avokádový) jsou c zdrojem řady vitamínů a minerálů. Čokoládový extrakt hydratuje, zjemňuje a zvláčňuje pokožku...
500Kč
Cena bez DPH:413Kč
SYIS AMPULKA S KYSELINOU HYALURÓN Inovativní složení s obsahem kyseliny hyaluronové, která působí protivráskově a liftingově. Intenzivní kosmetická péče, zlepšuje pružnost pleti a zastavuje její stárnutí. Ošetření kyselinou hyaluronovou přímo brzdí proces tvorby vrásek, zlepšuje pevnost a pigmenta..
218Kč
Cena bez DPH:180Kč
SERUM ARGAN CARE - sérum na tvár a krk 10ml Sérum na tvár zo série Argan Care je koncentrovaným preparátom vyvinutým na komplexnú starostlivosť o pokožku tváre, ktorá si vyžaduje intenzívnu regeneráciu, posilnenie a vyhladenie. Účinok je založený na kombinácii aktívnych látok: Argánový olej - znám..
148Kč
Cena bez DPH:122Kč
Kyselina ferulová 40% 30ml Kyselina ferulová je významný antioxidant. Nachádza v bunkových stenách rastlín ako je pšenica, ryža, arašidy, pomaranče a jablká, hojná je tiež v káve a amarante. Tento antioxidant je schopný vyhľadávať a zlikvidovať širokú škálu voľných radikálov (kyslíkových, dusíko..
255Kč
Cena bez DPH:211Kč
Wellmaxx Detoxikační sérum 50ml Sérum obsahuje maximální možnou koncentraci účinných látek. Celldetox detoxikuje - zbavuje pleť odpadních látek a spouští samoléčebné procesy.   Mořský plankton blokuje oxidační stres a zabraňuje pronikání škodlivých molekul do pokožky. Kombucha má mnoho výhod - ..
695Kč
Cena bez DPH:574Kč
Wellmaxx Phase2 - REFRESH osvěžující ampule 7x1 ml Vitamínový koncentrát pro regeneraci a revitalizaci pleti: komplex vitamínů s kyselinou hyaluronovou komplex: C, B5, B3, B6 mandlový olej Doporučujeme: pro revitalizaci pleti pro zlepšení vitality pleti pro osvěžení pleti pro posílení ochranné ..
455Kč
Cena bez DPH:376Kč
Wellmaxx Phase2 - rozjasňující ampule SHINE Wellmaxx Phase 2 - SHINE koncentrát v 7 x 1ml ampulích pro rozjasnění pleti a prevenci melaninu - vyvážená pleť. Komplex s kyselinou hyaluronovou stabilizovaný vitamin C albatinem TM mandlový olej Doporučujeme: pro snížení tvorby melaninu (prevence..
455Kč
Cena bez DPH:376Kč
Wellmaxx SkineffectPerfection Night Fluid 50ml - noční fluid pro citlivou pleť Noční krém plný vysoce kvalitních přírodních olejů je vhodný pro revitalizaci pleti během spánku. Pomáhá zlepšit kvalitu pleti, zmírnit její napětí a zlepšit její strukturu. Integrovaný antistresový program pomáhá sti..
695Kč
Cena bez DPH:574Kč