Hlavné menu
Produkty v košíku

Horolezectví

Zimní cestičky umí být pěkně nevyzpytatelné a riziko pádu zda nebodaj zlomeniny je opravdu velké. Každý z nás se může nečekaně ocitnout na zemi a způsobit si nepříjemné zranění. Zabraňte tomu a vyberte si z naší nabídky protiskluzových návleků.
Lezecké kameny 10 ks vícebarevné Lezecké kameny 10 ks vícebarevné
-36 %
Lezecké kameny 10 ks vícebarevné Jednoduchá montáž. Kámen se montuje na 2 šrouby, což zabraňuje jejich otáčení. Všechny montážní prvky jsou součástí balení, potřebujete pouze vrtačku pro vyvrtání otvorů například do zdi nebo desky, kde chcete držáky namontovat. Kameny jsou odolné, pevné a bezpečné...
1 008Kč 1 583Kč
Cena bez DPH:833Kč
Multifunkční ocelová karabina 4 v 1 Multifunkční ocelová karabina 4 v 1
-33 %
Multifunkční ocelová karabina 4 v 1 Trávíte spoustu času venku? Jezdíte často na výlety nebo dovolené a nebaví Vás neustále s sebou táhnout spoustu nezbytných věcí jako je nůž, pilka nebo šroubovák? Pokud ano, máme pro Vás jednoduché řešení v podobě Multifunkční karabiny 4v1. Multifunkční karabina,..
61Kč 91Kč
Cena bez DPH:50Kč
Protiskluzové návleky na boty - kočky v sáčku Protiskluzové návleky na boty - kočky v sáčku
-37 %
Protiskluzové návleky / kočky na boty Zimní cestičky umí být pěkně nevyzpytatelné - riziko pádu či nebodaj zlomeniny je opravdu velké. Každý z nás se může nečekaně ocitnout na zemi - tak proč tomu nezabrání touto skvělou pomůckou ?! Elastické návleky s hroty z karbidové oceli vám nedovolí uklouzno..
171Kč 272Kč
Cena bez DPH:142Kč
Protiskluzové návleky na boty - kočky, velikost 36 - 41 Protiskluzové návleky na boty - kočky, velikost 36 - 41
-36 %
Protiskluzové návleky - kočky na boty, velikost 36 - 41 Protiskluzové návleky na boty (kočky), vybavené kovovými hroty! Jsou ideální na turistiku v lesích a horách, jakož i na turistiku v náročných terénech a povětrnostních podmínkách. Účinně chrání proti uklouznutí a pádu díky použití 20 nerezavěj..
91Kč 141Kč
Cena bez DPH:75Kč