Hlavné menu
Produkty v košíku

Elektrostimulátor

Elektrostimulátory se už léta používají při ošetřování pacientů trpících onemocněními spojenými se ztrátou svalové síly. Pomocí jemných elektrických impulsů stimulují a obnovují tělesné oblasti, na které jsou elektrody přiloženy. Hlavní funkcí Elektrostimulátor na svaly je zatínání a povolování svalů a tím jejich neustálý trénink.
15597 Fitness stimulátor břišních svalů EMS 15597 Fitness stimulátor břišních svalů EMS
-36 %
15597 Fitness stimulátor břišních svalů EMS Moderní stimulátor svalů je zařízení, které funguje tak, že stimuluje svaly ke kontrakci pomocí elektrického impulsu. Puls z elektrody umístěné na stimulátoru způsobuje svalovou kontrakci a relaxaci. Vysílané impulsy dosahují nejhlubších svalových vláken...
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
24003 Fitness stimulátor svalů černomodrý 24003 Fitness stimulátor svalů černomodrý
-36 %
24003 Fitness stimulátor svalů černomodrý #obr1 Moderní svalový stimulátor je zařízení, jehož práce spočívá ve stimulaci svalů ke kontrakci pomocí generovaného elektrického impulsu. Puls vycházející z elektrody umístěné na překrytí způsobí stažení a uvolnění svalů. Vysílané impulsy se dostávají do n..
514Kč 807Kč
Cena bez DPH:425Kč
24003 Fitness stimulátor svalů černomodrý 24003 Fitness stimulátor svalů černomodrý
-36 %
24003 Fitness stimulátor svalů černomodrý Moderní svalový stimulátor je zařízení, jehož práce spočívá ve stimulaci svalů ke kontrakci pomocí generovaného elektrického impulsu. Puls vycházející z elektrody umístěné na překrytí způsobí stažení a uvolnění svalů. Vysílané impulsy se dostávají do nejvni..
625Kč 978Kč
Cena bez DPH:517Kč
Digitální elektronický masážní přístroj - neurostimulátor Digital Therapy Digitální elektronický masážní přístroj - neurostimulátor Digital Therapy
-37 %
Digitální masážní přístroj - neurostimulátor Digital Therapy Komfortní digitální neurostimulátor DIGITAL THERAPY se speciálními programy. Maximálně jednoduchá a komfortní domácí elektroléčba. Neurostimulátor DIGITAL THERAPY zobrazuje na displeji právě realizován úkon, čas a intenzitu. V základním b..
292Kč 464Kč
Cena bez DPH:242Kč
Elektrický posilovač hýždí - EMS HIPS TRAINER Elektrický posilovač hýždí - EMS HIPS TRAINER
-35 %
Elektrický posilovač hýždí - elektrostimulátor Zařízení určené pro vybudování perfektních hýždí. Jeho hlavní funkcí je zatínání a povolování svalů a tím jejich neustálý trénink. Díky perfektnímu rozložení stimulačních bodů, budou vaše svaly esteticky dokonalé. Tento posilovač pracuje na principu el..
202Kč 313Kč
Cena bez DPH:167Kč
Elektronický nízkofrekvenční masér Elektronický nízkofrekvenční masér
-37 %
Elektronický nízkofrekvenční mikroprúdový masér / Gold Hand (Zlatá ruka) úleva od bolesti Bio-elektrické neuro svalové stimulační zařízení, které poskytuje účinné zmírnění bolesti prostřednictvím jedinečné simulace masážní technikou akupunktury. Zařízení vyzařuje účinné nízkofrekvenční vlny / impuls..
313Kč 494Kč
Cena bez DPH:258Kč
Elektronický pulzní přístroj na masáž a hubnutí Y-1018 Elektronický pulzní přístroj na masáž a hubnutí Y-1018
-36 %
Speciální elektronický pulzní přístroj na masáž a hubnutí Bio-elektrické neuro svalové stimulační zařízení, které poskytuje účinné zmírnění bolesti prostřednictvím jedinečné simulace masážní technikou akupunktury. Zařízení vyzařuje účinné nízkofrekvenční vlny / impulsy prostřednictvím samolepících ..
272Kč 424Kč
Cena bez DPH:225Kč
Elektrostimulátor - masážní podložka pod nohy EMS, modrá Elektrostimulátor - masážní podložka pod nohy EMS, modrá
-37 %
Elektrostimulátor - masážní podložka pod nohy EMS, modrá EMS masážní přístroj nohou, není jen takový obyčejný přístroj, který si koupíte a po dvou dnech hodíte do skříně a upadne do zapomnění. Je to milý společník, který vám poskytne kromě blahodárných účinků na vaše zdraví i příjemně zrelaxování p..
393Kč 625Kč
Cena bez DPH:325Kč
Elektrostimulátor, elektrická stimulace svalů pro štíhlý pas - Beauty Body Mobile-Gym Elektrostimulátor, elektrická stimulace svalů pro štíhlý pas - Beauty Body Mobile-Gym
-35 %
Elektrostimulátor, elektrická stimulace svalů pro štíhlý pas - Beauty Body Mobile-Gym, 6pack EMS EMS technologie : (elektrická svalová stimulace) - pomocí slabých, ale velmi častých elektrických impulsů jsou svaly aktivovány stejným principem, jak je aktivuje přirozeně tělo. Jen mnohem rychleji, než..
262Kč 403Kč
Cena bez DPH:217Kč
Fitness elektrostimulátor, elektrická stimulace svalů, bandáže 6 v 1
-36 %
Fitness elektrostimulátor, elektrická stimulace svalů, bandáže 6 v 1 Gym EMS technologie : (elektrická svalová stimulace) - pomocí slabých, ale velmi častých elektrických impulsů jsou svaly aktivovány stejným principem, jak je aktivuje přirozeně tělo. Jen daleko častěji, než jsme schopni dokázat vů..
776Kč 1 220Kč
Cena bez DPH:642Kč
Fitness stimulátor břišních svalů Fitness stimulátor břišních svalů
-37 %
Fitness stimulátor břišních svalů Moderní svalový stimulátor je zařízení, jehož práce spočívá ve stimulaci svalů ke kontrakci pomocí generovaného elektrického impulsu. Puls vycházející z elektrody umístěné na překrytí způsobí stažení a uvolnění svalů. Vysílané impulsy se dostávají do nejvnitřnějšíc..
595Kč 938Kč
Cena bez DPH:492Kč
Fitness stimulátor břišních svalů Fitness stimulátor břišních svalů
-37 %
Fitness stimulátor břišních svalů #obr1 Moderní svalový stimulátor je zařízení, jehož práce spočívá ve stimulaci svalů ke kontrakci pomocí generovaného elektrického impulsu. Puls vycházející z elektrody umístěné na překrytí způsobí stažení a uvolnění svalů. Vysílané impulsy se dostávají do nejvnitřn..
595Kč 938Kč
Cena bez DPH:492Kč