Hlavné menu
Produkty v košíku

Zahrada

V naší nabídce najdete velmi užitečné a praktické produkty do Vaší zahrady. Nabízíme Vám různé produkty napéči o Vaši zahradu , doplňky , přístřešky nebo i produkty a přípravky proti škůdcům .
Areátor - sandály na provzdušňování trávníku Areátor - sandály na provzdušňování trávníku
-38 %
Areátor - sandály na provzdušňování trávníku Praktický sandálová provzdušňovač se používá na pohodlné provzdušňování zelených ploch a trávníků. Nasuňte je na obuv, nastavte popruhy na velikost nohy a můžete snadno provádět čištění zahrad při péči o trávník! Provzdušnění nikdy nebyla tak pohodlná a r..
250Kč 400Kč
Cena bez DPH:208Kč
Čepovací stojan na nealko nápoje, pet lahve - limonádová pípa Čepovací stojan na nealko nápoje, pet lahve - limonádová pípa
-40 %
Čepovací stojan na nealko nápoje - limonádová pípa Mini pipa je velmi praktická pomůcka určená pro plastovné láhve a umožní Vám snadné dávkování nápojů bez stálého otevírání láhve. Mini pipa je vhodná na párty, na pobyt v přírodě, ale i do kanceláře. vlastnosti: barva červená Vhodná až na 2l láhve ..
60Kč 100Kč
Cena bez DPH:50Kč
Domek, hotel pro hmyz Domek, hotel pro hmyz
-37 %
Domek, hotel pro hmyz 48,5 x 24 x 14 cm Tento domek, hotel pro hmyz je ideální jako hnízdiště a zimoviště pro včely a jiný hmyz. Vhodné na zahradu, terasu nebo balkon se suspenzí. Domek je impregnovaný vůní lesa aby přilákal hmyz na ubytování. Hmyz je zásadní součástí úspěšné zahrádky. Prospěšný h..
450Kč 710Kč
Cena bez DPH:375Kč
Domek, hotel pro hmyz Domek, hotel pro hmyz
-36 %
Domek, hotel pro hmyz 29 x 33 x 13,5 cm Tento domek, hotel pro hmyz je ideální jako hnízdiště a zimoviště pro včely a jiný hmyz. Vhodné na zahradu, terasu nebo balkon se suspenzí. Domek je impregnovaný vůní lesa aby přilákal hmyz na ubytování. Hmyz je zásadní součástí úspěšné zahrádky. Prospěšný h..
390Kč 610Kč
Cena bez DPH:325Kč
Domek, hotel pro hmyz Domek, hotel pro hmyz
-37 %
Domek, hotel pro hmyz 33,5 x 28,5 x 10cm Tento domek, hotel pro hmyz je ideální jako hnízdiště a zimoviště pro včely a jiný hmyz. Vhodné na zahradu, terasu nebo balkon se suspenzí. Domek je impregnovaný vůní lesa aby přilákal hmyz na ubytování. Hmyz je zásadní součástí úspěšné zahrádky. Prospěšný ..
450Kč 710Kč
Cena bez DPH:375Kč
Domek, hotel pro hmyz Domek, hotel pro hmyz
-37 %
Domek, budka, hotel pro hmyz XXL ideální jako hnízdiště a zimoviště pro včely a jiný hmyz. Vhodné na zahradu, t Erase nebo balkon se suspenzí. Domek je impregnovaný vůní lesa aby přilákal hmyz na ubytování. Rozměry: 48 x 31 x 10 cm Barvy: viz foto # obr4..
450Kč 710Kč
Cena bez DPH:375Kč
Domek, hotel pro hmyz - červený Domek, hotel pro hmyz - červený
-36 %
Domek, hotel pro hmyz - červený Tento domek, hotel s červenou střechou pro hmyz je ideální jako hnízdiště a zimoviště pro včely a jiný hmyz. Vhodné na zahradu, terasu nebo balkon se suspenzí. Domek je impregnovaný vůní lesa aby přilákal hmyz na ubytování. Hmyz je zásadní součástí úspěšné zahrádky...
470Kč 740Kč
Cena bez DPH:392Kč
Domek, hotel pro hmyz - modrý Domek, hotel pro hmyz - modrý
-36 %
Domek, hotel pro hmyz - modrý Tento domek, hotel s modrou střechou pro hmyz je ideální jako hnízdiště a zimoviště pro včely a jiný hmyz. Vhodné na zahradu, terasu nebo balkon se suspenzí. Domek je impregnovaný vůní lesa aby přilákal hmyz na ubytování. Hmyz je zásadní součástí úspěšné zahrádky. Pro..
370Kč 580Kč
Cena bez DPH:308Kč
Domek, hotel pro hmyz - zelený Domek, hotel pro hmyz - zelený
-37 %
Domek, hotel pro hmyz - zelený Tento domek, hotel se zelenou střechou pro hmyz je ideální jako hnízdiště a zimoviště pro včely a jiný hmyz. Vhodné na zahradu, terasu nebo balkon se suspenzí. Domek je impregnovaný vůní lesa aby přilákal hmyz na ubytování. Hmyz je zásadní součástí úspěšné zahrádky. ..
450Kč 710Kč
Cena bez DPH:375Kč
Elektrická dobíjecí pumpa na vodu pro plastové kanystry / barely do 20l Elektrická dobíjecí pumpa na vodu pro plastové kanystry / barely do 20l
-37 %
Elektrická dobíjecí pumpa na vodu pro plastové kanystry / barely do 20l Elektrická pumpa je určena pro vyčerpání vody z plastových barelů (5 - 20 L) do připravených sklenic nebo nádob. Ruční pumpa je vyrobena z hygienicky nezávadného plastu vysoké kvality. Manipulace s velkými lahvemi s vodou může ..
170Kč 270Kč
Cena bez DPH:142Kč
Elektrická mucholapka - lapač hmyzu Elektrická mucholapka - lapač hmyzu
-37 %
Elektrická mucholapka - lapač hmyzu Bezesných nocí kvůli bzučícím a věčně hladovým komárům konečně odzvoní! Zatočte jednou provždy s otravnými komáry, vosami a jiným hmyzem. Tato nevinně vypadající raketa obsahuje Mucholapku s elektrickým výbojem, který okamžitě usmrtí nepříjemný hmyz. Tato praktic..
120Kč 190Kč
Cena bez DPH:100Kč
Elektrická past na komáry, lampa XXL Elektrická past na komáry, lampa XXL
-37 %
Elektrická past na komáry, lampa XXL Zbavte se otravných komárů, much, molů a jiného hmyzu pohodlným a rychlým způsobem! Díky naší insekticidní lampě můžete všechny letní noci zaručit sobě a svým dětem kvalitní spánek. Naše žárovky jsou nehlučné, nevyzařují škodlivé a nepříjemné pachy, nepoužívají ..
800Kč 1 260Kč
Cena bez DPH:667Kč