Hlavné menu
Produkty v košíku

Zahrada

Areátor - sandály na provzdušňování trávníku Areátor - sandály na provzdušňování trávníku
-37 %
Areátor - sandály na provzdušňování trávníku Praktický sandálová provzdušňovač se používá na pohodlné provzdušňování zelených ploch a trávníků. Nasuňte je na obuv, nastavte popruhy na velikost nohy a můžete snadno provádět čištění zahrad při péči o trávník! Provzdušnění nikdy nebyla tak pohodlná a r..
246Kč 392Kč
Cena bez DPH:205Kč
Čepovací stojan na nealko nápoje, pet lahve - limonádová pípa Čepovací stojan na nealko nápoje, pet lahve - limonádová pípa
-35 %
Čepovací stojan na nealko nápoje - limonádová pípa Mini pipa je velmi praktická pomůcka určená pro plastovné láhve a umožní Vám snadné dávkování nápojů bez stálého otevírání láhve. Mini pipa je vhodná na párty, na pobyt v přírodě, ale i do kanceláře. vlastnosti: barva červená Vhodná až na 2l láhve ..
77Kč 120Kč
Cena bez DPH:64Kč
Domek, hotel pro hmyz Domek, hotel pro hmyz
-36 %
Domek, hotel pro hmyz 48,5 x 24 x 14 cm Tento domek, hotel pro hmyz je ideální jako hnízdiště a zimoviště pro včely a jiný hmyz. Vhodné na zahradu, terasu nebo balkon se suspenzí. Domek je impregnovaný vůní lesa aby přilákal hmyz na ubytování. Hmyz je zásadní součástí úspěšné zahrádky. Prospěšný h..
494Kč 773Kč
Cena bez DPH:412Kč
Domek, hotel pro hmyz Domek, hotel pro hmyz
-37 %
Domek, hotel pro hmyz 29 x 33 x 13,5 cm Tento domek, hotel pro hmyz je ideální jako hnízdiště a zimoviště pro včely a jiný hmyz. Vhodné na zahradu, terasu nebo balkon se suspenzí. Domek je impregnovaný vůní lesa aby přilákal hmyz na ubytování. Hmyz je zásadní součástí úspěšné zahrádky. Prospěšný h..
420Kč 664Kč
Cena bez DPH:350Kč
Domek, hotel pro hmyz Domek, hotel pro hmyz
-36 %
Domek, hotel pro hmyz 33,5 x 28,5 x 10cm Tento domek, hotel pro hmyz je ideální jako hnízdiště a zimoviště pro včely a jiný hmyz. Vhodné na zahradu, terasu nebo balkon se suspenzí. Domek je impregnovaný vůní lesa aby přilákal hmyz na ubytování. Hmyz je zásadní součástí úspěšné zahrádky. Prospěšný ..
494Kč 773Kč
Cena bez DPH:412Kč
Domek, hotel pro hmyz Domek, hotel pro hmyz
-36 %
Domek, budka, hotel pro hmyz XXL ideální jako hnízdiště a zimoviště pro včely a jiný hmyz. Vhodné na zahradu, t Erase nebo balkon se suspenzí. Domek je impregnovaný vůní lesa aby přilákal hmyz na ubytování. Rozměry: 48 x 31 x 10 cm Barvy: viz foto # obr4..
494Kč 773Kč
Cena bez DPH:412Kč
Domek, hotel pro hmyz - červený Domek, hotel pro hmyz - červený
-36 %
Domek, hotel pro hmyz - červený Tento domek, hotel s červenou střechou pro hmyz je ideální jako hnízdiště a zimoviště pro včely a jiný hmyz. Vhodné na zahradu, terasu nebo balkon se suspenzí. Domek je impregnovaný vůní lesa aby přilákal hmyz na ubytování. Hmyz je zásadní součástí úspěšné zahrádky...
514Kč 805Kč
Cena bez DPH:428Kč
Domek, hotel pro hmyz - modrý Domek, hotel pro hmyz - modrý
-36 %
Domek, hotel pro hmyz - modrý Tento domek, hotel s modrou střechou pro hmyz je ideální jako hnízdiště a zimoviště pro včely a jiný hmyz. Vhodné na zahradu, terasu nebo balkon se suspenzí. Domek je impregnovaný vůní lesa aby přilákal hmyz na ubytování. Hmyz je zásadní součástí úspěšné zahrádky. Pro..
402Kč 631Kč
Cena bez DPH:335Kč
Domek, hotel pro hmyz - zelený Domek, hotel pro hmyz - zelený
-36 %
Domek, hotel pro hmyz - zelený Tento domek, hotel se zelenou střechou pro hmyz je ideální jako hnízdiště a zimoviště pro včely a jiný hmyz. Vhodné na zahradu, terasu nebo balkon se suspenzí. Domek je impregnovaný vůní lesa aby přilákal hmyz na ubytování. Hmyz je zásadní součástí úspěšné zahrádky. ..
494Kč 773Kč
Cena bez DPH:412Kč
Elektrická dobíjecí pumpa na vodu pro plastové kanystry / barely do 20l Elektrická dobíjecí pumpa na vodu pro plastové kanystry / barely do 20l
-36 %
Elektrická dobíjecí pumpa na vodu pro plastové kanystry / barely do 20l Elektrická pumpa je určena pro vyčerpání vody z plastových barelů (5 - 20 L) do připravených sklenic nebo nádob. Ruční pumpa je vyrobena z hygienicky nezávadného plastu vysoké kvality. Manipulace s velkými lahvemi s vodou může ..
402Kč 631Kč
Cena bez DPH:335Kč
Elektrická mucholapka - lapač hmyzu Elektrická mucholapka - lapač hmyzu
-38 %
Elektrická mucholapka - lapač hmyzu Bezesných nocí kvůli bzučícím a věčně hladovým komárům konečně odzvoní! Zatočte jednou provždy s otravnými komáry, vosami a jiným hmyzem. Tato nevinně vypadající raketa obsahuje Mucholapku s elektrickým výbojem, který okamžitě usmrtí nepříjemný hmyz. Tato praktic..
115Kč 185Kč
Cena bez DPH:96Kč
Elektrická past na komáry, lampa XL Elektrická past na komáry, lampa XL
-36 %
Elektrická past na komáry, lampa XL Zbavte se otravných komárů, much, molů a jiného hmyzu pohodlným a rychlým způsobem! Díky naší insekticidní lampě můžete všechny letní noci zaručit sobě a svým dětem kvalitní spánek. Naše žárovky jsou nehlučné, nevyzařují škodlivé a nepříjemné pachy, nepoužívají ž..
619Kč 969Kč
Cena bez DPH:516Kč