Hlavné menu
Produkty v košíku

Žehličky na vlasy

Perfektní účes si můžete vytvořit iu sebe doma, a dokonce během krátké chvilky. Jedním z pomocníků je právě žehlička na vlasy, se kterou si vlasy nejen narovnáte, ale také vytvoříte pěkné vlny. Jak vybrat takovou žehličku na vlasy, která je neničí, a budete s ní spokojeni?
Keramická profesionální žehlička na vlasy Keramická profesionální žehlička na vlasy
-38 %
Keramická profesionální žehlička na vlasy Profesionální žehlička na vlasy je vybavena vyrovnávacími destičkami ze speciálního keramického povlaku, který vlasy dokonale zahřeje a vyrovná, a zanechá jejich dlouho hladké, lesklé a vyrovnané. Keramické destičky nepoškozují vlasy než jiné typy destiček ..
232Kč 373Kč
Cena bez DPH:192Kč
Přístroj na keratinové spoje - tavící kleště na prodlužování vlasů Přístroj na keratinové spoje - tavící kleště na prodlužování vlasů
-36 %
Kleště na prodlužování vlasů Základní vlastnosti: používá se na vlasy s prodloužením pomocí keratinové metody kleště - svařovací zařízení umožňuje rozšíření vlasů metodou Streak s keratinovou slupkou, díky tomu můžete také vytvořit prameny s mikrorožičkami a rukávy pro sebe, stejně jako regenerovat..
464Kč 726Kč
Cena bez DPH:383Kč
Vysoušeč vlasů, hřeben 2 v 1 Vysoušeč vlasů, hřeben 2 v 1
-37 %
Vysoušeč vlasů, hřeben 2 v 1 Kartáč na rovnání vlasů je perfektní kombinací fénu, žehličky a hřebene na vlasy. Vhodné pro všechny typy vlasů. Přenosná a kompaktní žehlička na vlasy je ideální pro úpravu vlasů. Díky tomuto přístroji je úprava vlasů mnohem jednodušší a efektivnější. Je lehký a pohodl..
484Kč 766Kč
Cena bez DPH:400Kč