Hlavné menu
Produkty v košíku

Žehličky na vlasy

Perfektní účes si můžete vytvořit iu sebe doma, a dokonce během krátké chvilky. Jedním z pomocníků je právě žehlička na vlasy, se kterou si vlasy nejen narovnáte, ale také vytvoříte pěkné vlny. Jak vybrat takovou žehličku na vlasy, která je neničí, a budete s ní spokojeni?
Pánská multifunkční žehlička na vlasy a vousy, černá Pánská multifunkční žehlička na vlasy a vousy, černá
-36 %
Pánská multifunkční žehlička na vlasy a vousy, černá Žehlička je multifunkční nástroj pro styling a narovnání vlasů jak na hlavě, tak na bradě. Pomáhá při úpravě a vytváření dobrého účesu. Pohodlně se používá, dokonale se přizpůsobí ruce, takže práce s ní je radost. Má systém rychlého ohřevu, takže..
827Kč 1 301Kč
Cena bez DPH:683Kč
Přístroj na keratinové spoje - tavící kleště na prodlužování vlasů Přístroj na keratinové spoje - tavící kleště na prodlužování vlasů
-36 %
Kleště na prodlužování vlasů Základní vlastnosti: používá se na vlasy s prodloužením pomocí keratinové metody kleště - svařovací zařízení umožňuje rozšíření vlasů metodou Streak s keratinovou slupkou, díky tomu můžete také vytvořit prameny s mikrorožičkami a rukávy pro sebe, stejně jako regenerovat..
474Kč 736Kč
Cena bez DPH:392Kč
Vysoušeč vlasů, hřeben 2 v 1 Vysoušeč vlasů, hřeben 2 v 1
-36 %
Vysoušeč vlasů, hřeben 2 v 1 Kartáč na rovnání vlasů je perfektní kombinací fénu, žehličky a hřebene na vlasy. Vhodné pro všechny typy vlasů. Přenosná a kompaktní žehlička na vlasy je ideální pro úpravu vlasů. Díky tomuto přístroji je úprava vlasů mnohem jednodušší a efektivnější. Je lehký a pohodl..
514Kč 807Kč
Cena bez DPH:425Kč