Hlavné menu
Produkty v košíku

Pleťové gely

Gel - silný koncentrát s kyselinou hyaluronovou intenzivní proti stárnutí Gel - silný koncentrát s kyselinou hyaluronovou intenzivní proti stárnutí
-36 %
Gel silný koncentrát s kyselinou hyaluronovou intenzivní proti stárnutí Wellmaxx Hyaluron, 50ml Hyaluron anti-age moist intense gel concentrate, 50 ml Wellmaxx Hyaluron anti-age moist intense gel koncentrát je gel s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové. Gel je zdrojem kyseliny hyaluronové, kterou je..
775Kč 1 219Kč
Cena bez DPH:646Kč
Hyaluron gel s obsahem kyseliny hyaluronové Hyaluron gel s obsahem kyseliny hyaluronové
-37 %
Hyaluron gel 50ml okamžitý účinek a efekt! Hyaluron gel 50ml je kombinace směsi hyaluronanu sodného (nízko a vysokomolekulárního) a minerálních látek (např. Calcium PCA na posílení ochranné bariéry pokožky) na co nejúčinnější odstranění vrásek. Důležité složky: Voda je na prvním mieste.Pentylene Gly..
276Kč 435Kč
Cena bez DPH:230Kč
Hyaluron gel superkoncentrát Hyaluron gel superkoncentrát
-36 %
DEVEE Hyaluron gel superkoncentrát Pro krásnou pleť bez vrásek a známek stárnutí. Hyaluronan sodný, tělu vlastní substance, která vás omladí o několik let! Směs vysoko a nízko-molekulárního hyaluronanu sodného pro dosažení vytrvalého efektu v hlubších a mělčích strukturách pokožky! BALENÍ: 30ml ve v..
931Kč 1 459Kč
Cena bez DPH:776Kč
Levandulová bylinná vazelína na suchou pokožku na ruce a nohy
-38 %
Levandulová bylinná vazelína na suchou pokožku na ruce a nohy 100ml Osvědčená mast s účinnými extrakty Levandule působí příznivě na popraskanou a suchou pokožku na nohou a rukou. Osvědčuje se při péči o suchou pokožku diabetiků a příznivě podporuje její regeneraci. specifikace: Použití: na regenera..
87Kč 142Kč
Cena bez DPH:73Kč
Měsíčková bylinná vazelína na popraskanou a suchou pokožku
-36 %
Měsíčková bylinná vazelína na popraskanou a suchou pokožku 100ml Osvědčená mast s účinnými extrakty Měsíčku lékařského působí příznivě na popraskanou a suchou pokožku. Je vhodná i na pokožku v oblasti křečových žil. Osvědčuje se při péči o suchou pokožku diabetiků a příznivě podporuje její regenera..
84Kč 131Kč
Cena bez DPH:70Kč