Hlavné menu
Produkty v košíku

Pleťové gely

Pleťový gel je vhodný především pro péči o problematickou pleť. Dokonale z ní odstraní všechny nečistoty. Gely osvěží a hydratují pleť, zatímco respektují potřeby smíšené až mastné pleti, zásobují pleť vlhkostí a pomáhají vyrovnávat nadprodukci mazu. Pleťové gely se rychle vstřebávají, matují pleť a zanechávají ji jasnou a svěží.
Gel - silný koncentrát s kyselinou hyaluronovou intenzivní proti stárnutí Gel - silný koncentrát s kyselinou hyaluronovou intenzivní proti stárnutí
-36 %
Gel silný koncentrát s kyselinou hyaluronovou intenzivní proti stárnutí Wellmaxx Hyaluron, 50ml Hyaluron anti-age moist intense gel concentrate, 50 ml Wellmaxx Hyaluron anti-age moist intense gel koncentrát je gel s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové. Gel je zdrojem kyseliny hyaluronové, kterou je..
988Kč 1 553Kč
Cena bez DPH:817Kč
Hyaluron gel s obsahem kyseliny hyaluronové Hyaluron gel s obsahem kyseliny hyaluronové
-38 %
Hyaluron gel 50ml okamžitý účinek a efekt! Hyaluron gel 50ml je kombinace směsi hyaluronanu sodného (nízko a vysokomolekulárního) a minerálních látek (např. Calcium PCA na posílení ochranné bariéry pokožky) na co nejúčinnější odstranění vrásek. Důležité složky: Voda je na prvním mieste.Pentylene Gly..
252Kč 403Kč
Cena bez DPH:208Kč
Hyaluron gel superkoncentrát Hyaluron gel superkoncentrát
-36 %
DEVEE Hyaluron gel superkoncentrát Pro krásnou pleť bez vrásek a známek stárnutí. Hyaluronan sodný, tělu vlastní substance, která vás omladí o několik let! Směs vysoko a nízko-molekulárního hyaluronanu sodného pro dosažení vytrvalého efektu v hlubších a mělčích strukturách pokožky! BALENÍ: 30ml ve v..
877Kč 1 381Kč
Cena bez DPH:725Kč
Levandulová bylinná vazelína na suchou pokožku na ruce a nohy
-38 %
Levandulová bylinná vazelína na suchou pokožku na ruce a nohy 100ml Osvědčená mast s účinnými extrakty Levandule působí příznivě na popraskanou a suchou pokožku na nohou a rukou. Osvědčuje se při péči o suchou pokožku diabetiků a příznivě podporuje její regeneraci. specifikace: Použití: na regenera..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Liftingový pleťový gel s kyselinou hyaluronovou
-35 %
Liftingový pleťový gel s kyselinou hyaluronovou, 50ml Liftingový pleťový gel s kyselinou hyaluronovou, s nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou pro redukci vrásek. Pro všechny typy pleti. použití: Aplikujte 2x denně v oblasti obličeje, rtů a očí. Jemně vmasírujte, dokud se plně nevstřebá. Obsah ba..
131Kč 202Kč
Cena bez DPH:108Kč
Měsíčková bylinná vazelína na popraskanou a suchou pokožku
-38 %
Měsíčková bylinná vazelína na popraskanou a suchou pokožku 100ml Osvědčená mast s účinnými extrakty Měsíčku lékařského působí příznivě na popraskanou a suchou pokožku. Je vhodná i na pokožku v oblasti křečových žil. Osvědčuje se při péči o suchou pokožku diabetiků a příznivě podporuje její regenera..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Ultrazvukový gel pod žehličku na vrásky 250g
-37 %
Ultrazvukový gel pod žehličku na vrásky 250g Ultrazvukový gel, který je mimořádně vhodný pod galvanickou, mikroproudovou a ultrazvukovou žehličku na vrásky 250g. Tento jedinečný gel vám pomůže zvýšit účinky kosmetického ošetření za pomoci žehličky. V kosmetických salonech se používají různé technol..
454Kč 716Kč
Cena bez DPH:375Kč