Hlavné menu
Produkty v košíku

Možnosti platby v našem internetovém obchodě

DOBÍRKA - úhrada zboží na dobírku

Zboží a dobierečné uhradíte kurýrovi v hotovosti nebo platební kartou při doručení zboží na Vaši dodací adresu.

 

PREVODNÝ PRÍKAZ – úhrada tovaru vopred prevodom (proforma faktúra)

Zboží můžete uhradit předem na základě proforma faktury. Náš obchodník Vás bude kontaktovat ohledně potvrzení objednávky a následně Vám zašle proforma fakturu, kterou uhradíte ve prospěch našeho slovenského bankovního účtu (tj neplatíte žádné poplatky za mezinárodní platby apod.). Jakmile bude platba poukázána ve prospěch účtu, automaticky Vám odešleme objednané zboží a informujeme Vás o tom emailem. V případě, že úhrada objednaného zboží nebude poukázána ve prospěch našeho bankovního účtu do 5-ti dnů, objednávka bude automaticky stornována.

Bankovní spojení SEPA:

SK87 1100 0000 0029 2283 5724       SWIFT TATRSKBX

Variabilní symbol pro úhrady je číslo Vaší proforma faktury nebo objednávky bez alfa znaků.

 

KARTOU ONLINE - úhrada zboží kartou přes internet

Rychlá a bezpečná úhrada zboží platební kartou přes internet. Objednávka při platbě kreditní nebo debetní Katou prostřednictvím platební brány GoPay, kterou používá většina bank, se uhradí po dokončení transakce. Pokud platíte poprvé kartou, na bráně GoPay budete zadávat šestnáctimístné číslo karty, datum expirace a CVC / CVV kód. Všechny tyto údaje máte na kartě. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný.

* V případě problémů s úhradou nás kontaktujte prostřednictvím Kontaktního formuláře.

 

V HOTOVOSTI - úhrada zboží osobně na pobočce

Zboží můžete uhradit v hotovosti na odběrném místě.

 

PAY PAL

Systém PayPal je elektronický platební prostředek. Účet v systému si lze představit jako běžný bankovní účet, který se dá však přímo napojit na miliony internetových obchodů po celém světě a přesun peněz z účtu na účet probíhá okamžitě. Dá se říci, že na internetu mají všichni stejnou banku - PayPal.